Журналіст Олег Чеславський заявив про погрози після інтерв’ю з Богданом Пукішем

Журналіст Олег Чеславський заявив про погрози після інтерв’ю з Богданом Пукішем

Після публікації інтерв’ю з підприємцем Богданом Пукішем журналіст Олег Чеславський заявив про погрози на свою адресу. Йдеться про матеріал, опублікований на сайті from-ua.org, у якому була вказана його домашня адреса та згадувався можливий “візит” людей у “тактичному одязі”.

Матеріал був оформлений як “сатирична номінація” на премію Дарвіна. Чеславського назвали “фаворитом”, а серед інших “номінантів” згадувалися люди, які були вбиті або померли у в’язниці. Формально це подано як гумор. Фактично — публікація містить пряму персоналізацію, адресу проживання та натяки на фізичне насильство.

Причиною атаки стало інтерв’ю з Богданом Пукішем, щодо якого РНБО раніше запровадила санкції. В інтерв’ю Пукіш не заперечував сам факт санкцій, але заявляв про необхідність повноцінного розслідування та судового розгляду.

За словами Чеславського, журналіст не зобов’язаний погоджуватися зі співрозмовником, щоб надати йому слово, особливо коли йдеться про публічні обвинувачення без вироку суду.

Сам журналіст повідомив, що подав заяви до ГУ Національної поліції у Києві та Офісу Генерального прокурора за статтями 129, 171, 182 та 345-1 Кримінального кодексу України. Також він звернувся до Інституту масової інформації з проханням зафіксувати інцидент у моніторингу порушень свободи слова.

Ситуація виглядає показово не через сам конфлікт навколо санкцій. А через реакцію на інтерв’ю. У відповідь на публічну розмову журналіст отримав не спростування і не судовий позов, а публікацію з домашньою адресою та натяками на силовий “візит”.

Ігноруючи міський розсадник «Теремки»: деталі корупційної схеми з озелененням Святошинського району Києва

У столиці викрито чергову схему розбазарювання бюджетних коштів, виділених на благоустрій та озеленення міста. Поліція Києва офіційно повідомила про підозру директору Комунального підприємства з утримання зелених насаджень (УЗН) Святошинського району Володимиру Крайчинському.

Офшори, фіктивні збитки та російський слід: що розслідують у справі про фінансові схеми Blockbuster Mall

Навколо одного з найбільших торгово-розважальних центрів Києва — Blockbuster Mall — розгортається масштабне розслідування щодо податкових махінацій та виведення капіталу за кордон.

Шахрайство на 2 мільйони: ексбухгалтерка Управління освіти Дарницької РДА проведе 5 років за ґратами

Суд ухвалив вирок колишній бухгалтерці Управління освіти Дарницької районної в місті Києві державної адміністрації, визнавши її винною у шахрайстві в особливо великих розмірах. Наступні 5 років обвинувачена проведе за ґратами, а все її майно підлягає конфіскації.